Teenused

Tikandite abil on võimalik kaunistada riideid ja muid tekstiilesemeid erinevate logode, nimede ja kujutistega. Tikandi eeliseks on pesukestvus ja kulumiskindlus- ei kaota oma sära ka aja möödudes.

Tikandi kvaliteet sõltub eelkõige:
• kasutatavatest tikkimisniitidest;
• tikandi tikkimispistete liigist ja arvust;
• kasutatavatest tugikanga materjalidest.

Tikkimisteenus

Tikandite kasutusala on väga lai: vabaaja-ja vormiriided, kodutekstiil, kotid, jne.
Võimalik on tikkida otse tootele või pooltoodetele (väljalõigatud detailid). Samuti kasutada hiljem rõivale pealeõmmeldavaid või liimitavaid tikandiembleeme ja nimesilte.
Kuna tikandi hind sõltub tikandi suurusest ja pistete arvust, kasutatavatest niitidest ja kuhu soovitakse tikkida- kas on vaja ka kergemaid õmblustöid, siis kõige lihtsam on võtta ühendust ja küsida hinnapakkumist Hinnapäring

Kui on soov mõni oma rõivaese kaunimaks muuta tikandite näol, aga ei ole veel täpselt kindel, et mida teha, siis siit leiad erinevaid masintikandeid: Tikandite kollektsioonid   Kui ei leia sobivat, siis kindlasti võtta ühendust, sest kõik ei ole veel kodulehele jõudnud.

Tikkimisfaili valmistamine

Tikkimisele eelnev töö on tikkimisfaili ehk tikandi programmi valmistamine, et teha kujutis tikkimismasinale arusaadavaks. Tikkimisfaili tegemiseks on vaja eelnevalt disainitud logo, teksti või pildi olemasolu elektroonilisel kujul. Soovitavad faili formaadid on jpg, pdf, cdr, xcf ja gif.

Tikandi valmistamiseks on veel vaja teada:
• materjal, millele tikitakse;
• tikandi mõõtmed;
• tikandi värvide arvu;
• kirjade puhul kirja stiili(font) ja kirja kõrgust.

Tikkimisfaili ehk tikandi koostamise hind sõltub disainitud logo või pildi programmeerimise keerukusest ning sellele kuluvast ajamahust. See on ühekordne tasu ning kordustellimuse puhul programmi valmistamise tasu enam ei lisandu. Kõige lihtsam on võtta ühendust ja küsida hinnapakkumist Hinnapäring