Kuidas osta

TELLIMINE

T&T tikandid.eu kodulehelt tellimiseks pole vaja Teil end eelnevalt registreerida, vaid saate asuda koheselt tellima. Tellimine on väga mugav ja lihtne.

  • Leidnud endale meelepärase toote -vajuta nupule LISA KORVI ning võid lisada nii mitu toodet nagu soovid.
  • Jooksvalt saad vaadata ja kontrollida kogu aeg ostukorvi sisu vajutades nupule VAATA OSTUKORVI.  Alati saad tooteid eemaldada ostukorvist vajutades toote ees olevale ristile Eemalda see toode.
  • Kui oled tooted välja valinud ning ostukorvi sisu üle kontrollinud ja veendunud, et kõik valitud tooted on ostukorvis, vajutage nupule MINE KASSASSE, kus on vaja täita kontaktandmed ja tarneaadress ostu kinnitamiseks.
  • Kui kõik on täidetud vajuta nupule ESITA TELLIMUS, mis järel ilmub teade Checkout ning kus on näha tellimuse number, kuupäev ja tasumisele kuuluv summa koos toodete nimetustega.
  • Tellimus on vormistatud ja saate minna panka maksma, kus palume ülekande selgitusse lisada tellimuse number.

Minu konto alt saad näha oma viimaseid tellimusi, muuta arvelduse ja transpordi aadresse ning muuta oma parooli ja konto andmeid. Kolmandatele isikutele kliendi infot ei edastata.

Tikandifaili ostmisel palume kindlasti märkida Tellimused märkused lahtrisse soovitud faili formaat (vp3, pes, hus, jne -sõltuvalt tikkimismasinast mida kasutate)

Palun kontrollige, et Teie meiliaadress oleks õigesti sisestatud, sest tellimuse kinnituse saate ka oma meiliaadressile.

 

TASUMINE

Toodete eest saate tasuda ülekandega pangakontole (leiab kontakt alt) või läbi PayPal konto.

Peale makse laekumist postitame Teie kauba hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Kui selle aja jooksul pole kaupa võimalik postitada, anname sellest Teile teada 24 h jooksul. Kui Teie makset pole meile laekunud 3 tööpäeva jooksu alates arve väljastamisest, loeme tellimuse tühistatuks.

 

EESTI SISENE TRANSPORT

Tellitud kauba saadame Teile Eesti siseselt kas Eesti Posti teenusega või Smart Postiga. Ostukorvile lisandub valitud teenuse saatekulu.

Eesti Post -pakiautomaadi teenindus S suurusega pakk – 3.69 EUR

Smartpost – pakiautomaadi teenindus S suurus – 2.99EUR

Kui te pole saadetist kätte saanud vähemalt 7 tööpäeva jooksul, siis võtke meiega kindlasti ühendust.

RAHVUSVAHELINE TRANSPORT

Kauba saadame Teile Eesti Posti teenuseid kasutades vastavalt Eesti Posti hinnakirjale. Välismaale saates ostukorvis automaatselt saatekulusid ei kuvata.

Kui Te pole saadetist kätte saanud 30 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist, siis võtke palun meiega ühendust TT@tikandid.eu.

 

GARANTII

Teil on õigus 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest ,välja arvatud digitaalse kauba ostul, tehingust taganeda. Sellisel juhul informeerida  meid  e-maili teel  TT@tikandid.eu , et soovite kauba tagastada ning lisada juurde tellimuse number ja põhjendus. Tagastatav kaup peab olema kasutamata. Tagastame Teie raha hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist Teie poolt näidatud pangaarvele. Tagastamisele ei kuulu transporditasu ning tagastamisega seotud kulud kannab kauba tellija (välja arvatud praaktoodete puhul).

Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord

  1. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.
  2. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke. Juhul, kui kaubal on ilmselgeid kasutamise tunnuseid, ei ole tagastamine aktsepteeritav ning kaup tagastatakse saatjale.
  3. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode peab olema rikkumata originaalpakendis.

Juhul kui leiate tootelt mõne puuduse, mis vähendab toote väärtust, siis vastavalt kokkuleppele, kas tagastame raha, kõrvaldame võimalusel puuduse või vahetame toote teise samaväärse toote vastu.

Kui Teil mingil põhjusel ei õnnestu e-poest tellimust teha, siis saate alati edastada tellimuse ka e-maili kaudu: TT@tikandid.eu

T&T tikandid lehelt ostu sooritades loetakse Teid automaatselt tingimustega nõustunuks.