Korduma kippuvad küsimused

Koduma kippuvad küsimused ehk KKK alt leiad vastused järgmistele küsimustele:

KUIDAS TELLIDA /OSTA

Tellimisjuhendi ehk kuidas osta, leiad Pood menüüst Kuidas osta alt
KUI TIKKIMISFAIL EI AVANE

Kui Teil mingil põhjusel faili allalaadimine ei õnnestu, siis palun võtke meiega ühendust e-mailil:  TT@tikandid.eu või telefoni teel: +372509 1262

Tingimused

Kõik T&T tikandite disainid on autoriõigustega kaitstud ning mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Tikkimisfaile ei tohi müüa, vahetada,  kinkida ega muul viisil jagada.

Kui soovite T&T tikandite tikkimisfaili kasutamiseks raha teenimise eesmärgil palume võtta meiega tingimuste kokkuleppimiseks ühendust.

T&T tikandid lehelt ostu sooritades loetakse Teid automaatselt tingimustega tutvunuks.

TASUMINE

Toodete eest saate tasuda ülekandega pangakontole, (leiab kontakt alt) või läbi PayPal konto.

Peale makse laekumist postitame Teie kauba hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Kui selle aja jooksul pole kaupa võimalik postitada, anname sellest Teile teada 24 h jooksul. Kui Teie makset pole meile laekunud 3 tööpäeva jooksu alates arve väljastamisest, loeme tellimuse tühistatuks.

 

EESTI SISENE TRANSPORT

Tellitud kauba saadame Teile Eesti siseselt kas Eesti Posti teenusega või Smart Postiga. Ostukorvile lisandub valitud teenuse saatekulu.

Eesti Post -pakiautomaadi teenindus S suurusega pakk – 3.69 EUR

Smartpost – pakiautomaadi teenindus S suurus – 2.99 EUR

Kui te pole saadetist kätte saanud vähemalt 7 tööpäeva jooksul, siis võtke meiega kindlasti ühendust.

RAHVUSVAHELINE TRANSPORT

Kauba saadame Teile Eesti Posti teenuseid kasutades vastavalt Eesti Posti hinnakirjale. Välismaale saates ostukorvis automaatselt saatekulusid ei kuvata.

Kui Te pole saadetist kätte saanud 30 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist, siis võtke palun meiega ühendust TT@tikandid.eu.

 

GARANTII

Teil on õigus 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest ,välja arvatud digitaalse kauba ostul, tehingust taganeda. Sellisel juhul informeerida  meid  e-maili teel  TT@tikandid.eu , et soovite kauba tagastada ning lisada juurde tellimuse number ja põhjendus. Tagastatav kaup peab olema kasutamata. Tagastame Teie raha hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist Teie poolt näidatud pangaarvele. Tagastamisele ei kuulu transporditasu ning tagastamisega seotud kulud kannab kauba tellija (välja arvatud praaktoodete puhul).

Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord

  1. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.
  2. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke. Juhul, kui kaubal on ilmselgeid kasutamise tunnuseid, ei ole tagastamine aktsepteeritav ning kaup tagastatakse saatjale.
  3. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode peab olema rikkumata originaalpakendis.

Juhul kui leiate tootelt mõne puuduse, mis vähendab toote väärtust, siis vastavalt kokkuleppele, kas tagastame raha, kõrvaldame võimalusel puuduse või vahetame toote teise samaväärse toote vastu.

Kui Teil mingil põhjusel ei õnnestu e-poest tellimust teha, siis saate alati edastada tellimuse ka e-maili kaudu: TT@tikandid.eu

T&T tikandid lehelt ostu sooritades loetakse Teid automaatselt tingimustega tutvunuks.